Titles you rated
Good Luck!!Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0