Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0