Movies
Ratings
804 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 3.5 Extreme JobRated ★ 3.5
 Avengers: EndgameRated ★ 3.5 Avengers: EndgameRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Toy Story 4Rated ★ 4.5 Toy Story 4Rated ★ 4.5
 AladdinRated ★ 3.5 AladdinRated ★ 3.5
 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
 Now You See Me 2Rated ★ 3.5 Now You See Me 2Rated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 SearchingRated ★ 3.0 SearchingRated ★ 3.0
 Incredibles 2Rated ★ 4.0 Incredibles 2Rated ★ 4.0
 I Feel PrettyRated ★ 4.5 I Feel PrettyRated ★ 4.5
 A Man Called OveRated ★ 3.5 A Man Called OveRated ★ 3.5
 HereditaryRated ★ 2.5 HereditaryRated ★ 2.5
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
 Deadpool 2Rated ★ 4.0 Deadpool 2Rated ★ 4.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 Nicholas on HolidayRated ★ 4.5 Nicholas on HolidayRated ★ 4.5
 Ready Player OneRated ★ 3.0 Ready Player OneRated ★ 3.0
 SicarioRated ★ 3.5 SicarioRated ★ 3.5