Titles you rated
Man in LoveRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0