Titles you rated
At Eternity's GateRated ★ 5.0
Gemini ManRated ★ 5.0
Mountains May DepartRated ★ 4.5
Seven Days' WarRated ★ 4.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.5
Nobunaga Concerto: The MovieRated ★ 4.5
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 4.5- 7 Days of Himawari & Her PuppiesRated ★ 4.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 5.0
ScreamersRated ★ 5.0
It All Began When I Met YouRated ★ 5.0- Shot gunRated ★ 5.0
ReincarnationRated ★ 5.0
Hanasaku Iroha: Home Sweet HomeRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0- The Kodai FamilyRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0