Series
Ratings
924
Everyone's Getting MarriedRated ★ 5.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Women Document DetectivesRated ★ 4.5
- Special Investigation NineRated ★ 4.5
Mom, May I Quit Being Your Daughter?Rated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
AnoneRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Three DadsRated ★ 5.0
The Guide - Five Stars in KyotoRated ★ 4.5- 언해피Rated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 5.0
アホガールRated ★ 5.0