Titles you rated
 Deliver Us From EvilRated ★ 4.0 Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.5 On Your Wedding DayRated ★ 3.5
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 Keys to the HeartRated ★ 3.5 Keys to the HeartRated ★ 3.5
 The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0 The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
 Enemies In-LawRated ★ 3.5 Enemies In-LawRated ★ 3.5
 The TruckRated ★ 4.0 The TruckRated ★ 4.0
 Our PresidentRated ★ 5.0 Our PresidentRated ★ 5.0
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Stuart LittleRated ★ 3.5 Stuart LittleRated ★ 3.5
 The Parent TrapRated ★ 4.5 The Parent TrapRated ★ 4.5
 My Love, My BrideRated ★ 3.5 My Love, My BrideRated ★ 3.5
 Midnight RunnersRated ★ 4.0 Midnight RunnersRated ★ 4.0
 Law Abiding CitizenRated ★ 4.0 Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
 The Drug KingRated ★ 3.5 The Drug KingRated ★ 3.5
 DefaultRated ★ 4.0 DefaultRated ★ 4.0
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
 The FivesRated ★ 3.0 The FivesRated ★ 3.0