Titles you rated
Three Colors: RedRated ★ 0.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 0.5
Three Colors: BlueRated ★ 0.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
Dial M for MurderRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5