Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0