Movies
Ratings
1179
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
UnhingedRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
Goodnight MommyRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5