Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0