Titles you rated
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5