Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0