Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0