Series
Ratings
209
Breaking BadRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 3.0