Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0