Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The MauritanianRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0