Movies
Ratings
50
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5