Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
WWE: UnrealRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 3.0