Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0