Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5