Movies
Ratings
175
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0