Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- 鏡心(2005)Rated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.5