Titles you rated
BossRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 4.5
My Perfect RoommateRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0