Series
Ratings
32
StartupRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0