Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
UpRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0