Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 1.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0