Movies
Ratings
89
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5