Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Paper CraneRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5