Movies
Ratings
516- One WinRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0