Movies
Ratings
387
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0