Movies
Ratings
20
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5