Movies
Ratings
124
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0