Series
Ratings
67
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Full House Take 2Rated ★ 4.0