Titles you rated
JawsRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.5
Love PhobiaRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
TimingRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5