Series
Ratings
50
Happy TogetherRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5