Movies
Ratings
1112
Close-UpRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 0.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0- BrotherRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 4.5
Getting Any?Rated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 0.5- The Floating CastleRated ★ 0.5
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 0.5
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5