Titles you rated
Honest LivingRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Yes, SirRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 1.0
Legend of AmbitionRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
The K2Rated ★ 1.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5