Titles you rated
FrantzRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0