Series
Ratings
96
Money FlowerRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0