Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The DefectsRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5- To My Lonely SisterRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- The Two WomenRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0