Movies
Ratings
30
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
ChefRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5