Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 1.5
HouseRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5- OuroborosRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 0.5
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0- Palace of DreamsRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0
HotelierRated ★ 0.5