Series
Ratings
23
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 2.5
Still, Marry MeRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5