Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Oppressed MajorityRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5