Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0