Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 1.0
Night and DayRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
A ProphetRated ★ 2.5