Series
Ratings
117
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0