Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5