Movies
Ratings
167
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
GORated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5